Dane teleadresowe W celu zapoznania się ze szczegółami oferty i podjęcia odpowiedniego wyboru, zapraszamy do kontaktu z nami

Kontakt

Interesuje Cię nasza oferta? Napisz do nas.

Uzupełnij wymagane pola.
Uzupełnij wymagane pola.
Uzupełnij wymagane pola.

Uwaga

W trosce o bezpieczeństwo Państwa danych, proszę nie zamieszczać w treści wiadomości korzystając z formularza powyżej - informacji poufnych.
Image
Zapraszamy
32-600 Oświęcim
ul. Jagiełły 77C
Otwarte
pn-pt 9:00 - 17:00
sb 10:00 - 12:00
Kontakt telefoniczny

Korzystając z naszej oferty otrzymujecie nie tylko najwyższej jakości okna, drzwi, parapety, moskitiery, rolety, ale również, a może przede wszystkim fachowe doradztwo i pomoc w ich doborze, uwzględniając wszelkie wytyczne waszej inwestycji.

Starając się być konkurencyjnym, bardzo często oferujemy stolarkę okienną oraz pozostałe produkty w dobrych cenach oraz z atrakcyjnymi rabatami. Zapraszamy do kontaktu. Możemy również zaoferować naszym Klientom montaż zakupionych okien.

Usługą taką obejmujemy m.in.: Oświęcim, Bielany, Kęty, Andrychów, Wadowice, Frydrychowice, Przeciszów, Głębowice, Osiek, Polankę Wielką, Porębę, Pławy, Grojec, Rajsko, Libiąż, Chrzanów, Mętków, Zator, Miedźną, Ćwiklice, Jankowice. Zadzwoń i sprawdź, czy również u Ciebie możemy zamontować nasze okna.

MONTO-PLAST II
30 lat doświadczenia w branży okiennej. Sprzedaż i profesjonalny montaż. Konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty. 

Szybki kontakt

884 302 101
33 842-50-68

biuro@montoplast.pl

32-600 Oświęcim
ul. Jagiełły 77C