O nas

info

Tworzymy prężnie działającą, rodzinną firmę 
z tradycjami.

Firma Handlowo-Usługowa Monto-Plast II działa w Oświęcimiu od 1994 roku. Nasza oferta obejmuje sprzedaż i montaż okien PCV, drzwi i innych elementów związanych z branżą budowlaną i wykończeniową.

Mamy konkurencyjne ceny, współpracujemy z najlepszymi producentami, a klienci mają gwarancję zakupu szerokiej gamy produktów najwyższej jakości. Minimalny odsetek reklamacji w czasie ponad 20 lat istnienia firmy potwierdza, że cieszymy się zaufaniem klientów, którzy doceniają wysoki standard sprzedawanych produktów oraz profesjonalizm i terminowość ich montażu przez naszą ekipę. Wysoka pozycja na rynku zaowocowała licznymi wyróżnieniami i certyfikatami od producentów, w tym tytułami „Partnera handlowego roku”.

Stanowi to gwarancję, że klienci kupują produkt na najwyższym poziomie, prawidłowo zaprojektowany i wykonany, który ich nie zawiedzie. Nasz asortyment dedykujemy zarówno nabywcom szukającym ekonomicznych, sprawdzonych rozwiązań, jak i tym, którzy są zainteresowani bardziej zaawansowanymi technologiami i wyszukanym designem. Nasz klient bez kłopotu dobierze i kupi okna zgodnie z własnym gustem, indywidualnym zapotrzebowaniem, dopasuje je do stylu domu, koloru elewacji i dachu, warunków technicznych, a my przeprowadzimy ich montaż.

Atrakcyjne i eleganckie wzornictwo okien, prawidłowo dobrany kształt i kolorystyka przesądzają o indywidualnym charakterze i estetyce budynku, umożliwiając zarazem swobodną aranżację wnętrza, jego maksymalne doświetlenie i podkreślenie własnego stylu. Dodatkową stylizację zapewnią różnego rodzaju listwy przyszybowe, a systemy antywłamaniowe w oknach uchronią dom przed intruzami. Okna kupione w naszej firmie to także najnowocześniejsze rozwiązania techniczne ukryte wewnątrz profilu. Systemy wielokomorowe zapewniają doskonałą izolację termiczną, a co za tym idzie duże obniżenie wydatków związanych z ogrzewaniem domu.

Dopracowana do perfekcji izolacja akustyczna sprawia, że w domu zawsze będzie panowała miła i spokojna atmosfera, niezakłócona z zewnątrz żadnymi hałasami. Z każdym rokiem coraz bardziej rozwijamy działalność. Stale maksymalizujemy tez obszar zamówień z różnych lokacji spoza Oświęcimia. Z pełnym powodzeniem prowadzimy sprzedaż i montaż naszych produktów w miejscowościach oddalonych od naszej głównej siedziby o kilkadziesiąt kilometrów, takich jak: Wadowice, Andrychów, Chrzanów, Bielsko-Biała, Tychy.MONTO-PLAST II
30 lat doświadczenia w branży okiennej.

Odsłon artykułów:

© 2009-2023 by GPIUTMD

Szybki kontakt

884 302 101
33 842-50-68

biuro@montoplast.pl

32-600 Oświęcim
ul. Jagiełły 77C

© 2019 JoomShaper, Wszystkie prawa zastrzeżone.