Bramy i furtki

Bramy i furtki

Budowanie domu, a także zagospodarowanie zakupionego terenu wymaga odpowiedniej aranżacji, a przede wszystkim zabezpieczenia. Aby dom, działka, czy garaż był bezpieczny, należy zastosować odpowiednie ogrodzenie. Ogrodzenie powinno się charakteryzować trwałością, elegancją, a także estetyką i funkcjonalnością. Ponadto dobrze dobrane ogrodzenie powinno być użytkowe i odporne na warunki atmosferyczne. Właściwie dobrane ogrodzenie powinno składać się z takich komponentów, jak bramy i furtki. Zarówno bramy, jak i furtki muszą mieć odpowiednią szerokość, a także wysokość.

Furtki montowane w ogrodzeniach muszą być wygodne i trwałe, a także łatwe w użyciu. Podobnie bramy, które należy dostosować do zapotrzebowania, a także preferencji.Nasza firma zajmuje się montażem, a także produkcją elementów ogrodzenia takich, jak furtki i bramy. Proponowane przez nas produkty cechuje wysoka jakość wykonania, elegancki wygląd i trwałość. 

W zakresie naszych usług znajduje się montaż bram przesuwnych o standardowych wymiarach.

BRAMY PRZESUWNE STANDARD (szerokość x wysokość)

  • 3500 mm * 1500 mm
  • 4000 mm * 1500 mm
  • 4500 mm * 1500 mm

W naszej ofercie znajdują się również bramy ogrodzeniowe, składające się z dwóch skrzydeł, których wymiar są identyczne, jak bram przesuwnych.

W ofercie naszej firmy znajdą też Państwo furtki. Do wszystkich systemów ogrodzeń proponowanych w naszej firmie, na życzenie klienta, możemy zastosować różnego typu dodatki bez względu na miejsce ich montowania. 

FURTKA Ogrodzeniowa (szerokość x wysokość)

  • 1060 mm * 1500 mm ( furtka 930 mm )
  • 1170 mm * 1500 mm (furtka 1040 mm )
  • 1280 mm * 1500 mm (furtka 1150 mm ) 

Zlecenia realizujemy w różnych miejscach, między innymi w mieście Wadowice i Chrzanów. Ponadto zakupione u nas ogrodzenia i ich części Klient może zamontować samodzielnie lub zlecić to zadanie fachowcom z naszej firmy. Po wyborze przez Państwa odpowiedniego produktu, zapraszamy do naszej siedziby, gdzie można obejrzeć różnego typu ogrodzenia, furtki i bramy. Nasza firma realizuje zamówienia na obszarze Oświęcimia, a także w innych okolicznych miejscowościach, jak Wadowice czy Andrychów. Do tej pory mieliśmy przyjemność pracy i montażu także w miejscowościach, jak Bielsko-Biała czy Tychy.


Po zapoznaniu się z galerią zapraszamy do obejrzenia ogrodzenia wraz z bramą przesuwną i furtką w siedzibie firmy
FHU MONTO-PLAST II - Oświęcim , Jagiełły 77 C (dzielnica Stare Stawy) 

 

001
002
003
004
005
006

MONTO-PLAST II
30 lat doświadczenia w branży okiennej. Sprzedaż i profesjonalny montaż. Konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty. 

Szybki kontakt

884 302 101
33 842-50-68

biuro@montoplast.pl

32-600 Oświęcim
ul. Jagiełły 77C