Opinie Naszych Klientów na temat współpracy z nami.

o nas

Jestem zadowolona z zakupu okien do domu w firmie Monto-plast II. Panowie montażyści spisali się na medal. Pan Tomasz, Pan Jacek i Pan Józef to montażyści z powołania, montują okna szybko i solidnie. Polecam.

Ręczę za tę firmę. Do wymiany dwa okna balkonowe - wszystkie szczegóły dograne od początku do końca, umowa na usługę podpisana po zaliczce, solidne wykonanie i dokładny montaż. Czego chcieć wiecej? Polecam gorąco!

Okna KNIPPING KN 3 o szer. 88mm ramy i skrzydła posiadaja najlepszą statyczność i można wykonać okna o dużych rozmiarach które dopuszcza producent i daje gwarancję - polecam

Polecam firmę za miłą obsługę, terminowo, rzetelnie i fachowo wykonanie zadania.

Kupiliśmy okna w Monto_Plast ok. 15 lat temu i poprosiliśmy o serwis tj. regulację i nie było z tym problemu, na drugi dzień była wykonana usługa i na dodatek bezpłatnie. To się docenia.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Firma naprawdę godna polecenia. Miła, profesjonalna obsługa wykonana w terminie bez jakichkolwiek zastrzeżeń.
Gorąco Polecamy.

Naprawdę bardzo dobra firma, miła obsługa. Okna rewelacja i montaż też - czysto, szybko i bez kłopotu.

Trafiłem do firmy Monto-Plast szukająć ładnych, solidnych, niedrogich okien do budowanego domu weselnego w Porębie Wielkiej. Spotkałem tam profesjonalną obsługę która nie nachalnie ale w sposób fachowy i cierpliwy przedstawiła mi charakterystykę okien. Umówiłem sie na pomiar, w czasie którego doradzono mi również rozmieszczenie szprosów. Dostawa okien była w ustalonym terminie. Montaż wykonano bardzo dokładnie i zgodnie ze sztuka budowlaną. Zakup i montaż okien odbył się zgodnie z umową, fachowo, terminowo i tanio. Ponadto gdy kupuje się równocześnie parapety są duże upusty.
POLECAM WSZYSTKIM FIRMĘ MONTO-PLAST.

Bardzo polecam ta firme wszystko wykonane b.dobrze i w terminie! Polecam!

Szybko, sprawnie i profesjonalnie, zachęcam gorąco.

OKNA OD FIRMY MONTOPLAST OŚWIĘCIM SĄ BARDZO ESTETYCZNE I ŁADNE. A EKIPA MONTERSKA POD KIEROWNICTWEM TADEUSZA KAJDASA SPISAŁA SIĘ NA MEDAL!!!!! FIRMA GODNA POLECENIA

Jeżeli jesteście lub byliście naszymi Klientami, zapraszamy do podzielenia sie opiniami na temat współpracy z naszą firmą. Za wszelkie komentarze bardzo dziękujemy.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
Proszę wypełnić wymagane pola.
MONTO-PLAST II
30 lat doświadczenia w branży okiennej. Sprzedaż i profesjonalny montaż. Konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty. 

Szybki kontakt

884 302 101
33 842-50-68

biuro@montoplast.pl

32-600 Oświęcim
ul. Jagiełły 77C