Okna Chrzanów

Okna Chrzanów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferujemy w sprzedaży okna wykonane na profilach sprawdzonych i cenionych producentów. Naszą propozycję na bieżąco poszerzamy o nowe produkty, starając się być zawsze na bieżąco z wciąż dynamicznie rozwijającym się rynkiem okiennym. Dzięki naszej ofercie będziecie się mogli cieszyć nie tylko nowoczesnymi i energooszczędnymi oknami dopasowanymi do Waszych potrzeb, ale również doświadczyć ich niezawodności i spójności z nowo powstałą, bądź modernizowaną nieruchomością. 

Jeżeli jesteście z Chrzanowa i okolic to zachęcamy do wizyty w naszym Salonie Okien i Drzwi w Oświęcimiu.

To tylko 28 km do nas, i wizyty, która może zmienić postrzeganie okien i ważnej funkcji jakie pełnią w naszym życiu.  Na miejscu doradzimy i przedstawimy wyczerpującą ofertę na zakup szukanych przez Was okien. Jeżeli macie już teraz pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego. 

SOFTLINE 82 firmy VEKA

Profile Softline 82 należą do najnowocześniejszych profili, posiadają wysoką efektywność energetyczną.
 
Profile Softline 82 mają współczynnik przenikania ciepła o wartości 1,0 W/m²K. Przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku Ug=0,7 W/m²K okno będzie miało U równe 0,91 W/m²K, co odpowiada wymogom stawianym domom energooszczędnym. Z pakietem szybowym o Ug=0,4 W/m²K okno będzie miało Uw=0,7 W/m²K, co pozwala montować je w domach w standardzie pasywnym.
W profilu Softline 82 AD ścianki zewnętrzne mają grubość 3 mm (z maksymalnym odchyleniem zaledwie +- 0,2 mm), co sprawia, że zgodnie z normą PN-EN 12608 są zaliczone do klasy A.
W ramie znajduje się 7 komór, natomiast w skrzydle 6. W obu zastosowano komorę wzmacniającą i stalowe profile, które usztywniają konstrukcję.
 

 

Kommerling 88  firmy AlL Windows  Group Sp z .o.o.

Kömmerling 88 MD to system okienny nowej generacji, który wyprzedza standardy w izolacyjności termicznej oraz wyznacza nowe trendy w designie. Innowacyjna technologia przełamuje bariery – zapewnia pełną indywidualność, znakomitą jakość i bezpieczeństwo. Oferuje okna pasywne w standardzie. 
System okienny 88 MD to 7 komorowy system z uszczelką środkową, który charakteryzuje się znakomitą izolacyjnością termiczną oraz idealnie dopasowanym wzmocnieniem stalowym. Nowa generacja profili w standardowym rozwiązaniu spełnia wymagania dla domów pasywnych przy zastosowaniu pakietu trzyszybowego.

Wybrane parametry: 
Izolacyjność cieplna 0,72 W/m²K.
Tłumienie hałasu na poziomie 32 dB.
Przenikalność światła 71.
Wodoszczelność: 9A (nieosłonięte).
 
 

  

Trocal  76 Md  firmy AlL Windows  Group Sp z .o.o. 

Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przed włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o przewadze systemu. Decydując się na okna w systemie Trocal 76 ADpodejmujesz właściwą decyzję, podwyższając swoją jakość życia!

Innowacyjna konstrukcja systemu Trocal 76 AD pozwala na możliwość osadzenia w oknie nowoczesnych pakietów 3-szybowych o grubości do 48 mm oraz różnorodnych szyb funkcyjnych. Dzięki inteligentnym technikom mocowań profesjonalny montaż jest realizowany szybko, sprawnie oraz bez większych nakładów. Wymiana starych okien na nowe jest więc czystą przyjemnością. 

Wybrane parametry: 
Izolacyjność cieplna 1.2 W/m²K.
Tłumienie hałasu na poziomie 32 dB.
Przenikalność światła 71.
Wodoszczelność: 9A (nieosłonięte).
 

  

IDEAL 8000 firmy Aluplast

Uzyskany w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili Uf=1,0 W/m2K sytuuje system IDEAL 8000 w gronie rozwiązań o podstawowym znaczeniu dla inwestorów zainteresowanych budownictwem energooszczędnym. Osiągnięcie takich wyników możliwe było dzięki zwiększeniu głębokości zabudowy profili do 85 mm, sześciokomorowej budowie profili oraz zaprojektowanemu systemowi trzech uszczelek. Możliwość stosowania energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 cm pozwala na tworzenie okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością cieplną. Na przykład okno referencyjne o wymiarach 1230 x 1480 mm przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku Ug=0,5 W/m2K osiąga współczynnik izolacji termicznej wynoszący Uw=0,76 W/m2K, czyli spełniający wymogi stawiane oknom w tzw. budownictwie pasywnym. System IDEAL 8000 to klasyczna konstrukcja z uszczelnieniem środkowym, co gwarantuje ponadprzeciętne właściwości w zakresie szczelności konstrukcji, izolacji termicznej i akustycznej.
 

 

blueEVOLUTION 82 MD firmy Brugmann

Dzięki trzem rodzajom uszczelek (dodatkowa uszczelka środkowa), drzwi wejściowe wykonane z profili Brügmann bluEvolution 82 MD posiadają dużo lepsze właściwości termiczne i akustyczne. Nowoczesna technologia uszczelnień ma decydujący wpływ na ochronę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, a silne, stalowe wzmocnienia gwarantują lepszą ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Obszerny wręb szybowy umożliwia montaż wypełnień o grubości do 52 mm, natomiast dwudzielna konstrukcja progu (połączenie tworzywa sztucznego i aluminium) daje idealną termostabilność. Próg doskonale nadaje się do zastosowania w drzwiach dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich, czy w stolarce warsztatowej lub balkonowej (jedno- i dwuskrzydłowej).
 

 

Rehau 80 bluSYNEGO firmy Abakus

Pasywne, energooszczędne okna PCV z linii Premium blu wzmocnione dodatkową stalą zamkniętą w ramie, bezpieczne dla dzieci i całej rodziny. Okna plastikowe z dodatkową opcją: bezpiecznymi szybami i systemem REHAU Smart Guard – idealne dla dzieci i całej rodziny. O najwyższych wskaźnikach wytrzymałości (odporne nawet na silne wiatry) i najlepszej izolacji akustycznej. Niezwykle oszczędne i proste w eksploatacji – doskonałe parametry izolacyjności cieplnej i odporności na zabrudzenia dzięki unikalnej formule HDF.

Wybrane parametry: 
Izolacyjność cieplna 0,76 W/m2K*
Wzmocnienie: stalą o grubości 2 mm.
 
Z firmy Abakus posiadamy również w sprzedaży systemy okienne  na  profilu  Salamnder  Bluevolution  82 mm  z wkładem  trzyszybowym oraz REDtech oraz okna z serii  REDtech na profilu  Salamander  73 mm z wkładem  dwuszybowym wersja  ekonomiczna czyli najtańsza.
 
* Dotyczy okna referencyjnego 1230/1480.

 


Swoją ofertę kierujemy do Klientów z miejscowości w których z powodzeniem sprzedawaliśmy lub montowaliśmy nasze okna:

Oświęcim, Chełmek, LibiążChrzanów, Trzebinia, Krzeszowice, Alwernia, Spytkowice, Zator, Przeciszów, Wadowice, Wieprz, Frydrychowice, Osiek, Głębowice, Inwałd, Rzyki, Andrychów, Czaniec, Kęty, Porąbka, Kozy, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Pszczyna, Kobiór, Bieruń, Lędziny, Imielin, Miedźna

MONTO-PLAST II
30 lat doświadczenia w branży okiennej. Sprzedaż i profesjonalny montaż. Konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty. 

Szybki kontakt

884 302 101
33 842-50-68

biuro@montoplast.pl

32-600 Oświęcim
ul. Jagiełły 77C