Ogrodzenia stalowe, systemowe

Ogrodzenia stalowe, systemowe

Ogrodzenia stalowe, systemowe to jedna z naszych podstawowych realizacji. Zajmujemy się montażem systemów ogrodzeniowych w takich miastach, jak Wadowice, Oświęcim, Andrychów, Bielsko-Biała, Chrzanów, Tychy. Stalowe ogrodzenia systemowe to wariant bardzo chętnie wybierany przez klientów, ponieważ jest stosunkowo tani w budowie i montażu, a przy tym sprawia naprawdę piorunujące wrażenie, jakim odznacza się posesja.

Ogrodzenia systemowe montuje się przy pomocy betonowych lub stalowych słupków, między którymi rozpostarte są stalowe przęsła w dowolnych konfiguracjach. Mogą to być kraty, żelazne sztachety, cienkie słupki lub wiele innych. Wspomniane słupy betonowe bardzo często obkładane są kamieniem różnego typu. Posiadamy szeroki wybór rodzajów ogrodzenia, dlatego to, jak będzie wyglądał twój płot, ograniczone jest tylko i wyłącznie inwencją twórczą.

W ofercie posiadamy kilka wzorów przęseł stalowych, które cechuje

  • lekkość
  • duża sztywność
  • ciekawe wzornictwo

Należy wspomnieć, że zajmujemy się także produkcją barierek i balustrad do balkonów, tarasów, werand oraz schodów, które to, podobnie jak ogrodzenia, oferowane są w różnych wariantach. Wszystkie przęsła wykonane są z najlepszej jakości stopów żelaznych i odznaczają się dużą sztywnością, wytrzymałością oraz odpornością na rdzę i zmienne temperatury. Wszystkie elementy zostają ogniowo ocynkowane, a później malowane proszkowo na dowolny kolor.

Dodatkowo oferujemy szeroki katalog wzornictwa i elementów ozdobnych, dzięki którym Twój płot może wyglądać oryginalnie i nieszablonowo. Przęsła oferujemy w standardowej szerokości 2 mb/ 2,5 mb, aczkolwiek jest możliwości wykonania ich na zamówienie. Wysokość przęseł to 1,15 mb / 1,50 mb / 1,70 mb. Szybkie realizacje na terenie miasta Wadowice to nasza główna karta przetargowa.

Wzory przęseł:

 

001
002
003
004
005
006
007
008
009
010
011
012
013

MONTO-PLAST II
30 lat doświadczenia w branży okiennej. Sprzedaż i profesjonalny montaż. Konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty. 

Szybki kontakt

884 302 101
33 842-50-68

biuro@montoplast.pl

32-600 Oświęcim
ul. Jagiełły 77C